Honda Accord VI

Auto z Japonii, lecz produkowane w Anglii. Czy ma to jakikolwiek negatywny wpływ na jego trwałość? Przekonajmy się.

Debiutująca w 1998 szósta generacja Hondy Accord stanowiła wizualnie znaczny krok do przodu w porównaniu z poprzednimi generacjami. Trzeba przyznać, że design poprzedników był, oględnie mówiąc, mało atrakcyjny, a ta wersja Hondy była jak powiew świeżego powietrza.

Na szczęście dla posiadaczy, auto zachowało dobre tradycje producenta dotyczące niezawodności. W Accordzie w zasadzie ciężko byłoby wskazać jakiekolwiek typowe usterki, bowiem one nie występują, przynajmniej w wersjach benzynowych. Jeśli chodzi o diesle, to nie mamy zbyt dobrych wieści. Accord szóstej generacji był wprawdzie dostępny z silnikiem zasilanym olejem napędowym, lecz ta konstrukcja, opracowana w latach 80 przez Rovera nie odznacza się zbytnią trwałością. Przeciwnie – pojawiają się kosztowne problemy z głowicą oraz układem chłodzenia, co sprawia, że zakup Accorda z dieslem traci sens ekonomiczny.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...