Honda CBF 1000

W latach 2006-2009 Honda produkowała świetny model CBF 1000, który oferuje znakomite połączenie motocykla sportowego z turystycznym. Dość dobre osiągi zapisują go do grona monocyklów sportowych, lecz pozycja jest już dużo przyjemniejsza w długich trasach niż w typowych sportach. Silnik R4 oferuje przyspieszenie do 100km/h w ciągu 3,6 sekund a prędkość maksymalną 230km/h. Pojemność 999cm3 i prawie 100KM przy wadze dość dużej bo 230 kilogramów, nie jest może zbyt imponująca, ale wystarczające. Pojemność baku jest dość dużo, gdyż prawie 20 litrów. Ciekawym elementem jest regulowanie siodła, gdyż od 795mm można wyregulować 15mm w dół lub w górę. Pomoże to niskim i wysokim motocyklistom, którzy dopiorą sobie odpowiednią dla siebie wysokość i pozycje za kierownicą. Skrzynia biegów jest 6 stopniowa. Bardzo przyzwoity jest moment obrotowy bo aż 6500 obr/min. Lista wyposażenia jest bardzo długa, gdyż jest np. alarm z czujnikiem ruchu, energooszczędny tryb drzemki, pojemne kufry, pokrowiec oraz inne bajery, które dadzą nam uczucie, że Honda dba o klienta. Wygląd jest spokojny, nie tak typowo sportowy i agresywny, ale przejażdżka tym motocyklem daje niezłą adrenalinę. Następcą tego modelu jest CBF1000 SC 64.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...