Honda CBR 600 RR

Jednym z najbardziej popularnych motocykli w Polsce jest Honda CBR 600 RR. Często jest to pierwszy motocykl, gdyż cena jego starszych wersji nie jest zbyt wysoka i stać na niego młodego człowieka, który się jeszcze uczy i nie ma stałego dochodu, aby zafundować sobie nowszej klasy motocykl. Mimo wszystko, jeśli ktoś kupuje ten model Hondy jako pierwszy w życiu, musi mieć dobrze poukładane w głowie, gdyż prezentuje on niezłe osiągi jak na sześćsetkę. Japończycy dopracowali ten model przez długi czas, więc dziś istnieje kilka wersji tego motocykla. Najnowszą generacją jest wersja PC40, gdzie zredukowano masę o około 15 kilogramów oraz zmieniono stylizację owiewek. W wersji z 2009 roku wprowadzono nowy system ABS oraz zmieniono dolną owiewkę silnika. CBR 600 daje swoim użytkownikom niesamowitą jazdę po zakrętach, właśnie poprzez swoją wagę, gdyż łatwo jest kontrolować maszynę. Czterocylindrowy silnik daje również wiele frajdy z jazdy po torze, na którym będziemy osiągali dobre wyniki, porównywalne do maszyn z wyższej półki, czyli litrówek. W zależności od roku produkcji motocykl posiada około 120KM. Bak ma pojemność 18 litrów, więc podobnie jak w innych motocyklach. Stosunek mocy do masy wynosi 0.6923 HP/kg co jest dobrym wynikiem. Stylizacja na pewno spodoba się każdemu, gdyż wygląd jest agresywny. Na pewno spodoba się dziewczynom, które można spotkać na tym modelu Hondy. Motocykl często jest wykorzystywany to jazdy ekstremalnej oraz do trenowania tricków, aby popisać się przed kolegami.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. Wózki widłowe www.helipolska.pl
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...