Honda Civic Type-R

Wprowadzona w 2001, ósma z kolei, generacja Hondy Civic była szokiem dla wszystkich. Auto z zewnątrz wyglądało jak van, co zdawało się być totalnym zaprzeczeniem idei Hondy. Jednak z biegiem czasu okazało się, że „ósmy” Civic nie jest taki zły, a innowacyjny design to po prostu coś, w co Japończycy postanowili zainwestować. Najlepszy dowód na to widać w kolejnej, dziewiątej, generacji modelu, złośliwie nazywanej UFO.

Czy samochód o posturze minivana sprawdzi się jako auto sportowe? Jak najbardziej! Specjalnie przygotowana wersja oznaczona jako Type-R wyróżnia się unikalnym pakietem stylistycznym jak również obniżonym zawieszeniem pozwalającym na utrzymanie lepszej trakcji. Auto, które dla nieświadomych osób z zewnątrz wygląda jak lekko podrasowany Civic, jest w rzeczywistości prawdziwym demonem na kołach. Silnik można z łatwością rozpędzać w pełnym zakresie obrotów, co ucieszy fanów szybkiej jazdy, bowiem obrotomierz wyskalowany jest aż do 9000 RPM. Wartości typu 6s do „setki”, naprawdę robią wrażenie. Przy tym, co ciekawe, silnik wcale nie spala zbyt dużo paliwa.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...