Honda Civic VIII

W 2006 Honda zaprezentowała swój nowy model Hondy Civic oznaczony numer VIII. Auto było produkowane do 2011 roku. Honda ma wnętrze bardzo nowoczesne i pozwala na przyjemną podróż czterem dorosłym osobom. Wersja Hatchback posiada mały bagażnik, więc nie jest raczej dla rodzin, gdzie pasuje mieć przestronne auto, aby można było zabrać plecaki na wycieczkę lub worki z zakupami. Silnik jest dynamiczny i bardzo oszczędny. W zależności od pojemności spalanie oscyluje w granicy 6,5 litrów na 100 kilometrów. Dla wersji 1,3 jest to 6 litrów, a dla 1,8 posiadającej już mocny silnik 145 KM jest już to wyższą wartość 8 litrów na 100 kilometrów. Cena auta jest bardzo przyzwoita jak na takie wyposażenie i taki komfort jazdy. Auto jest bardzo wytrzymałe i ciężko jest coś zepsuć. Ewentualna naprawa wcale nie odbiega ceną od naprawy starego auta. Ceny poszczególnych części są w miarę niskie. Kierowca za kierownicą może się czuć jak w jakimś samolocie. Przed sobą ma duży wyświetlacz na którym widzi potrzebne informacje drogowe. Również prędkościomierz jest wyświetlany w formie elektronicznej. Siedzenia posiadają wiele regulacji i każdy znajdzie odpowiednią pozycje dla siebie. Tylne drzwi mają w bardzo ciekawy sposób zamontowane klamki, gdyż wysoko, zaraz koło szyby, czym sprawiają wrażenia auta posiadającego tylko parę drzwi. Reflektory mają bardzo nowoczesny design, więc na pewno się każdemu spodobają.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. http://czescimotocyklowe-poznan.com.pl/renowacja-motocykla-podstawowe-zadanie-sezonem/
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...