Honda NSR 125

Honda NSR125 jest to motocykl przeznaczony dla młodych użytkowników, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z motocyklami. NSR125 posiada jedynie 15KM, więc nie oferuje niesamowitych osiągów, ale za to bardziej wybacza początkującym błędy niż większe pojemności. Motocykl jest jednak dość mały, siedzenie umieszczone tylko na 80cm. Dla wysokich motocyklistów będzie na nim ciasno i jazda będzie bardzo niewygodna, a oni będą wyglądali jak na psie. Choć nie zawsze trzeba patrzeć na to, jak inni będą nas widzieli, lecz ważne jest jak się czuje na danym motocyklu. Motocykl produkowany jest od 1988 roku, więc jest dużo starych wersji, które można nabyć za małe pieniądze, więc trzeba dobrze obejrzeć taki motor, najlepiej z mechanikiem, który się zna. Nie warto kupować niezadbanego, starego, który pewnie jest już po kilku szlifach, więc rama może być krzywa. To stwarza wielkie niebezpieczeństwo dla niedoświadczonego użytkownika. Odnośnie spalania jest bardzo wysokie, gdyż osiąga ponad 7 litrów na 100 kilometrów. Ale jest takie, gdyż są wyciskane ostatnie poty z tak małego silnia tylko o pojemności 125cm3. Jest to robione po to, aby osiągnąć jak najlepsze przyspieszenie i prędkość maksymalną, lecz w parze z tym idzie wielkie spalanie. Wracając do przyspieszenie to jest to 7 sekund do 100km/h, więc początkujących i młodych kierowców powinno to usatysfakcjonować. Na rynku jest wiele używanych części, które można tanio kupić, a mimo wszystko, że Honda produkuje wytrzymałe jednostki, to w modelach z przed 20 lat może być potrzeba wielu zmian w częściach. Produkcje wstrzymano w 2002 roku i zastąpiono nowym modelem.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. http://samochodowa-waga.pl/specjalityczne-wagi/sposob-na-wazenie
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...