Honda S2000

Japoński producent ma szerokie tradycje w zakresie tworzenia aut, które chwytają za serce. Ostatecznie przecież Honda zaczynała jako producent sportowych motocykli i ta właśnie tradycja, czyli tworzenia wysokoobrotowych jednostek, pozostała żywa do dnia dzisiejszego.

Auto to typowy roadster. Napędzana jest oś tylna, dzięki czemu w rękach wprawnego kierowcy samochód może zaoferować naprawdę ciekawe wrażenia z jazdy. Z drugiej jednak strony nie polecamy takiego auta początkującym kierowcom. Auto uruchamiane jest jak samolot – nie ma typowego kluczyka czy stacyjki, lecz silnik włącza się za pomocą przycisku.

Wykonane w technologii VTEC silniki montowane pod maską S2000 cechuje niezawodność. Mimo faktu, iż auto poddawane było niejednokrotnie dosyć brutalnemu traktowaniu, silnik jest zaskakująco trwały i w zasadzie nie ma żadnych typowych usterek. W samym aucie problematyczne może okazać się zawieszenie, bowiem dosyć często wymaga ingerencji w zbieżność.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Plandeki kurtynowe Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. Porsche Kraków
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...