Hyundai Coupe

Szukasz taniego auta o sportowym wyglądzie? Jeśli nie przeraża Cię perspektywa posiadania kilkunastoletniego „koreańczyka”, to Hyundai Coupe może być całkiem niezłą propozycją.

Auto zadebiutowało w 1996 i już wtedy wywołało dosyć spore poruszenie w motoryzacyjnym światku. Do tamtego czasu Hyundai był producentem dosyć poprawnych, lecz raczej nudnych kompaktów i aut klasy średniej. Oparte na modelu Accent auto, o jakże wymyślnej nazwie, Coupe, stanowiło powiew oryginalności w gamie producenta.

Z jakiegoś powodu samochód nie odniósł jednak spektakularnego sukcesu. Być może jednym z powodów był wspomniany już brak zaufania klientów do marki oraz brak prestiżu. Z drugiej strony, w gamie brakowało naprawdę sportowego silnika – wszak za taki ciężko uznać chyba wersje 1.8 czy 2.0.
Podstawowy problem samochodu to korozja, która szczególnie atakuje tylną część samochodu. Dodatkowo, są dość duże problemy z zawieszeniem – jest ono po prostu zbyt delikatne na polskie drogi.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...