International Auto Show Volkswagen

Nie tak dawno odbył się salon International Auto Show Volkswagen, które jak sama nazwa wskazuje, organizowane są właśnie przez Volkswagena. To właśnie na tym salonie prezentowane są zawsze nowe koncepcje pojazdów stworzone przez firmę Volkswagen. To samo miało miejsce na ostatnim salonie, w trakcie zaprezentowane zostały nowe cztery modele samochodów legendarnej już odmiany Garbusa. Są to dwa modele coupe, oraz dwa typy kabrioletów. Przedstawione modele studyjne, pozwalają nam wyobrazić sobie jak w przyszłości wyglądać mogłyby modele Garbusa. Samochody obecnie trafią na rynek amerykański, a później rynek japoński. Obecnie nie wiadomo kiedy odbiorcy z Europy będą mogły zasiąść w własnych modelach tego właśnie samochodu. Jednak jest na co czekać, bo samochody prezentują się naprawdę niesamowicie i oddają klimat modeli z poprzedniej epoki.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. oklejanie aut szczecin Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. golf 3 układ kierowniczy
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...