Iveco Daily

Włoskie auto jako wół roboczy? Jak pokazuje przykład Iveco, jest to możliwe.

Iveco to firma, która specjalizuje się w produkcji aut użytkowych. Zdawałoby się, że firma tak wyspecjalizowana powinna produkować samochody, jakie bez zarzutu sprawdzają się w swojej roli. Cóż, jak pokazuje praktyka, jeśli spojrzymy na walory użytkowe Iveco Daily, to faktycznie są one więcej niż zadowalające. W standardzie w Daily dostępna jest szeroka gama nadwozi i zabudów – począwszy od typowych blaszaków, przez chłodnie, aż na lawetach pomocy drogowej skończywszy.

Jak jednak pokazuje praktyka, użytkowanie Iveco jako auta do pracy obarczone jest dosyć sporym ryzykiem. Niestety, jakość wykonania tego samochodu nie powala na kolana. Do codzienności posiadaczy Daily należą takie usterki jak zapieczone hamulce czy problemy z elektryką. Właściwie najlepiej byłoby się zaopatrzyć w komputer diagnostyczny i z nim jeździć w każdą trasę. Co gorsza, ceny części do Daily mogą spowodować spore uszczuplenia w budżecie każdego przedsiębiorcy. Konstrukcyjnie samochód nie jest podobny do żadnego innego auta, co wprowadza konieczność stosowania drogich dedykowanych części.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. oferowane przez Unitrailer błotniki do przyczep wykonane są z najlepszych materiałów
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...