Jak motocykl może zmienić życie?

Nie wiem jak Wy, ale ja od zawsze marzyłem o jakieś samotnej wyprawie, planów nie porzuciłem i nadal chce zwiedzić jakieś ciekawe zakątki. Ten sam pomysł na życie zrodził się w głowie Jolandie Rust, jej życiowym planem (jak sama mówi), było objechanie afrykańskiego kontynentu. Jej początkowy cel zakładał zwiedzenie właśnie Afryki, na rowerze gdzie mierzyła się z wieloma wyzwaniami, takimi jak pogoda, czy miejscowi. To właśnie przez miejscowych była zmuszona do rezygnacji z swojego pierwotnego celu, czyli zwiedzenia wszystkich państw Afryki, jest jednak pierwszą osobą która objechała dookoła Południową Afrykę w czasie 100 dni, rekord ten padł w 2010 roku. W trakcie jazdy, została napadnięta przez miejscowych i zmuszona do powrotu. Nie poddała się jednak i wróciła na czarny ląd, tym razem jednak na motocyklu, a dokładniej na BMW GS Dakar, przemierzyła nim w trakcie 18 miesięcy blisko 45 tysięcy kilometrów. Jak sama Jolandie wspomina, to właśnie ta wyprawa bardzo zmieniła Jej życie. Wyprawą zainteresował się również koncern BMW, a sama podróżniczka stała się ambasadorem marki BMW w Południowej Afryce.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. wynajem aut tarnów
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...