Kadjar wjeżdża do polskich salonów

Już niedługo, samochód francuskiej firmy Renault pojawi się w polskich salonach. Żartobliwi mówią że jest to auto przeznaczone dla osób które nie są zdecydowanie. Czemu? To proste, Kadjar łączy w sobie cechy kilku znanych wszystkich samochodów. Samochód napędzany jest jednostką 1.5 DCI 110, według zapewnień producenta, pozwala na przejechanie 100 kilometrów, przy zaledwie 3,8 litra. Jest i wersja która zadowoli miłośników samochodów benzynowych, o nich też pamiętano – tak też do ich rąk trafić może silnik 1.2 TCE 130. Samochód charakteryzuje się licznymi nakładkami chroniącymi, znajdziemy tu również ochronę podwozia. O ile samochód z zewnątrz potrafi wzbudzić zainteresowanie, tak już wnętrze nie robi wrażenia, a wręcz traktowane może być z przymróżeniem oka. Wydaje się być ono bardzo nudne i brak w nim jakieś finezji. Czas więc przejść do ceny, za najtańszy z modeli, przyjdzie nam wyłożyć 79 900 złotych, za najdroższy zaś z rodziny Kadjar, zapłacimy 102 900 zł, ciesząc się wyposażeniem ZEN.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. Renault Katowice
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...