Kask imitujący głowę

Pisałem już wiele razy o obowiązku zakładania kasku podczas jazdy motocyklem, tym bardziej jest to ważny temat teraz, gdyż zbliża się okres wakacyjny, a więc najlepszy czas dla jednośladów. W wielu krajach, nie występuje jednak obowiązek jazdy w kaskach, przez co motocykliści unikają jazdy w kasku, który bardzo przyczynia się do ochrony zdrowia podczas wypadku. Jak więc przekonać motocyklistów do przestrzegania bezpieczeństwa związanego z zakładaniem kasku ochronnego? Zainteresował się tym jeden z grafików, który w przeszłości współpracował z największymi koncernami motoryzacyjnymi, takimi jak Hyundai, Nissan czy Morris – Jyo John Muller. Stworzył on kilka grafik, na których wykorzystał zdjęcia kasków, na które nałożył skórę mężczyzn z ogoloną głową. Wielu uważa to za kontrowersyjny i szalony pomysł, jednak zwrócił On tym uwagę na bardzo ważny problem. Kaski imitują głowę właściciela, chodzi tutaj o fakt, iż noszenie kasku w trakcie jazdy na motocyklu, powinno być czymś w pełni naturalnym.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. taxi bagażowe poznań tanio lakiery24
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...