Kawasaki ninja zx10r

Kawasaki ninja zx10r jest japońskim motocyklem, który jest produkowany od 2004 roku. Znalazł on wielu fanów, gdyż jego osiągi są wyśmienite, a cena za używane egzemplarze nie zniechęca do kupna. Wystarczy bowiem około 20 tys. i mamy super sportowy motocykl, na którego widok wszystkie kobiety jak i mężczyźni dostaną zawrotu głowy. Każdy zobaczy w nim bestię i ukrytego potwora. Jego 200KM i 3 sekundy do 100km/h robią swoje. Prędkość maksymalna rzędu 300km/h też powala. Silnik to tzw. liter, czyli ma 999cm3. Skrzynia biegów to 6 stopniowy manual. Siodło jest ustawione na wysokości 810mm, więc jest to dość wysoko. Pozycja jest typowa, dla sportowych motocykli, czyli kładziemy się do przodu mocno obciążając nadgarstki i szukając odpowiedniej ochrony przed wiatrem za przednią szybką. W dłuższe trasy ten motor nie jest idealną opcją, gdyż zwłaszcza wysokich motocyklistów mogą boleć plecy i właśnie te nadgarstki.  Spalanie jest na dobrym poziomie i zależy od jazdy. Jednak jeśli ktoś będzie piłował silnik, ciągle zwalniać i przyspieszać , jeździć na bardzo wysokich obrotach to będzie musiał wydać na paliwo nie małą sumę pieniędzy.  Bak to tylko 17 litrów, więc na stacji trzeba pokazywać się dość często. Masa 203kg co jest dość dobrym wynikiem, więc nawet szczupli i słaby motocykliści nie powinni mieć problemu z utrzymaniem motocykla w pionie. Dźwięk wydawany przez Ninje jest piękny dla ucha i nawet początkujący człowiek interesujący się motoryzacją pozna ten dźwięk.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...