Kia Magentis

 

Dopiero od niedawna Polacy zaczęli nieco łaskawszym okiem spoglądać na auta z Korei. Prawda jest jednak taka, że wciąż podchodzimy z dużą dozą nieufności do samochodów koreańskich, które są pozycjonowane w segmentach tradycyjnie zawojowanych już dawno przez niemieckich producentów. Inaczej – Polak z chęcią kupował Lanosa, lecz przed kupnem Nubiry odstraszał go „brak prestiżu”. Cóż, być może w naszym kraju przekonanie o tym, że klasa średnia musi oznaczać prestiż jest nadal aktualne.
Kia Magentis to następca mało znanego w Europie modelu Kia Clarus. Auto, w porównaniu z poprzednikiem, w końcu zrywało z typowo japońską prostotą w designie (fakt faktem, Clarus wyglądał jak żywcem wyciągnięty z katalogu Toyoty z lat 80), w zamian oferując klasyczną elegancję. Samochód, jak obiecują wymiary zewnętrzne, oferuje naprawdę przestronną kabinę, a bagażnik z łatwością pomieści rodzinne bagaże. Dodatkowo, poziom wyposażenia większości wersji jest więcej niż zadowalający – nie jest problemem trafienie wersji, która ma skórzaną tapicerkę, kolorową nawigację czy automatyczną skrzynię biegów.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...