Koniec redukcji punktów karnych

Osoby które uzbierały zbyt dużą ilość punktów, do tej pory miały możliwość zredukowania ilości punktów, dzięki czemu możliwe było zatrzymanie prawa jazdy. Przepisy jednak od pierwszego stycznia znacznie ulegną zmianie, przez co redukcja punktów karnych będzie niemożliwa, a to właśnie za sprawą nowych przepisów. Do tego czasu (czyt. pierwszego stycznia), możliwa jest jeszcze redukcja punktów dla osób, które mają ich za dużo na swoim koncie. Od pierwszego stycznia, po przekroczeniu limitu punktów, konieczne będzie odbycie kursu w ciągu tego samego miesiąca. Szacuje się że kurs kosztować będzie 500 zł i trwał on będzie dwadzieścia osiem godzin w przeciągu czterech dni. Obecnie możliwa jest redukcja pięciu punktów karnych dzięki sześciogodzinnego kursu, który kosztuje 300 zł, a skorzystać można z niego raz na pół roku, nie będzie to jednak możliwe od przyszłego roku. Po odbyciu kursu, konieczne będzie zdanie egzaminu, ten sam obowiązek będą miały osoby, które przyłapane zostaną na podwójnym gazie.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...