Koniec z rekordami na „Zielonym piekiełku”

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać toru nazywanego pieszczotliwie „zielonym piekiełkiem”. Pokrótce przedstawię go jeszcze dla osób które nie są na tyle zainteresowane wyścigami samochodowymi. Jest to tor w Nurburgring, bardzo często wykorzystywany do testowania nowych samochodów, jego długość to 21 kilometrów. Nie tak dawno, właśnie na tym torze w trakcie próby bicia rekordu – doszło do wypadku w skutek którego śmierć poniósł jeden z widzów. Miało to miejsce dokładniej w trakcie jego z wyścigów z serii VLN Endurance. Jakiś czas temu, firma Koenigsegg chciała testować swój nowy samochód, przymierzając się przy tym do bicia rekordu właśnie na wspomnianym torze, jednak próba ta została odwołana. Stało się to z racji decyzji zarządu toru, który postanowił zakazać bicia kolejnych rekordów na torze, wprowadzając odpowiednie restrykcje dotyczące dopuszczalnych prędkości na torze i danych jego odcinkach. Pojawiła się jednak informacja, jakoby ograniczenia miały zostać zniesione pod koniec roku, są to jednak niepotwierdzone informacje.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. komis gdańsk
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...