Lamborghini Murciélago

Właśnie włoska marka Lamborghini jest tą, która przyciąga najwięcej uwagi facetów i wywołuje największe emocje. Model Murciélago jest bardzo luksusowy i należy do kategorii aut supersportowych.  Był produkowany w latach 2001-2010 i podaje się, że jest około 5000 egzemplarzy. Osiągi są wyśmienite, moc maksymalna około 670KM a prędkość maksymalna 342 km/h. Również przyspieszenie jest wręcz podobne do tego co widzimy w średniej klasy motocyklach, gdyż do 100 km/h Murciélago potrzebuje jedynie od 3,2 do 3,5 sekundy, co jak na auto jest świetnym wynikiem. Pojemność to 6 tyś. cm3, więc spalanie jest niesamowicie duże, jak dla przeciętnego polaka, gdyż wynosi 20 litrów na 100 kilometrów. Występuje w dwóch wersjach nadwoziowych, jako coupe oraz kabriolet. Skrzynia biegów może być zarówno automatyczna, jak i manualna. Dodam dla ciekawości, iż słowo Murciélago przetłumaczone na polski oznacza nietoperza. Auto z wyglądu jest odmienne od innych, gdyż jest niskie i szerokie. Wnętrze jest bardzo dobrze dobrane, a najładniej prezentuje się w pomarańczowo-czarnej skórze.  Podsumowywując, aby nabyć którąś z zadbanych wersji potrzeba około 500 tyś złotych, lecz trzeba pamiętaj również o drogim utrzymaniu. Lamborghini słynie ze znakomitej trwałości elementów wykonanych z metalu i tak również jest w tym przypadku.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...