Lancia Lybra

Marka Lancia to firma z tradycjami. Co prawda obecnie producent przeżywa poważny kryzys, który już wkrótce może zakończyć się zakończeniem istnienia marki, to jednak jej produkty będą nadal dostępne.

Lybra zadebiutowała w 1999 jako sedan i kombi. Design auta to przykład konserwatywnej elegancji, która w założeniu trafiać miała do dosyć niewielkiej grupy docelowej. W każdym razie przyznać trzeba, że Lybra naprawdę wyróżnia się z tłumu aut na parkingu, szczególnie z przodu. Z tyłu, niestety, jest to już „normalne”, nieco zbyt ugrzecznione auto. W środku uwagę zwraca doskonałe wyposażenie – przykładowo, pikowana skórzana tapicerka lub stylowe inkrustacje z drewna na kokpicie to elementy, jakie spotkać można w wielu Lybrach.

Usterki? Problematyczne może być wielo-wahaczowe zawieszenie, które w starciu z polskimi drogami po prostu przegrywa. Dodatkowo, w silniku 1.8 wymiany wymagać może tzw. wariator faz rozrządu, co podnosi koszt wymiany całego systemu o około 600 zł. Polecamy wersję 1.9 JTD, która to wolna jest od większości problemów współczesnych diesli.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. spodnie fox
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...