Lexus znowu na podium

Na amerykańskim rynku, co roku przeprowadzany jest ranking najbardziej niezawodnych aut, za jego przeprowadzenie odpowiedzialna jest J.D. Power. Mimo iż ranking ten nie przekłada się na wyniki europejskie, warto jednak o nim wspomnieć. Rankingi te prowadzone są nieustannie od kilkunastu lat wśród klientów rynku amerykańskiego – często to właśnie ten ranking ułatwia klientom w podjęciu ostatecznej decyzji. Ale do rzeczy, także w tym roku przeprowadzony został ten sam ranking i ujawniony kilka dni temu wyniki. Nie było żadnego zaskoczenia i już czwarty raz z rzędu, na pierwszym miejscu uplasował się japoński koncern samochodowy, a mianowicie Lexus. Konkurencja została daleko w tyle, kolejne miejsca na podium zajmowane zostały przez Buicka, oraz rodzimą firmę z której wywodzi się Lexus, czyli Toyotę. Omawiając wygranych, nie sposób nie wspomnieć o ostatnich niechlubnych lokatach, na tych miejscach znalazły się takie firmy jak Jeep, czy Fiat, oraz tutaj zaskoczenie, Land Rover. Jak wyniki z rankingu, najwięcej problemów stwarza elektronika, a kolejnym poważnym problemem jest układ napędowy.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. chłodnica oleju Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. używane bmw z4 śląsk
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...