Mandaty online? Tak, to możliwe

Od pewnego czasu dyskutuje się na temat możliwości uregulowania opłaty za mandat, poprzez usługi internetowe. Do pewnego czasu, były to tylko marzenia kierowców, ale możliwe że staną one rzeczywistości, a nawet nie tylko płacenie mandatów poprzez internet, jednak dodatkowo takie możliwości jak sprawdzenie punktów karnych na swoim koncie, czy ważność ubezpieczenia. Jest to tylko mała ilość możliwości które wymieniłem, bo lista jest naprawdę długa. Musimy jednak pamiętam o tym iż wprowadzenie systemu e-dowodów również było ogłaszane z hukiem, ale na tym się skończyło i do dziś projekt stanął w miejscu. Czy jednak należy się obawiać i o ten projekt? Eksperci twierdzą że nie mamy do tego podstaw. Podjęte zostały już pierwsze kroki, rząd również zaakceptował ustawę regulującą działanie wspomnianych wyżej funkcji. Jak zapewnia nas Centrum informacji Rządu, platforma powinna zacząć działać już od stycznia przyszłego roku.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. katalizatory ursynów
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...