Mazda 2 – kosztowny luksus

Nowy model mazdy wydaje się być idealnie zaprojektowany do jazdy w mieście dzięki swojej automatycznej skrzyni biegów jak i niewielkim rozmiarom – pojawia się tylko jedno ale, które dla wielu osób może być największym problemem. Mianowicie mowa tutaj o bardzo wysokiej cenie. Samochód sam w sobie odznacza się małym spalaniem. Sprawdza się zarówno w mieście, jak i dla osób wymagających dynamicznego podróżowania. Wnętrze samo w sobie jest zaprojektowane rozsądnie, a co bardzo ważne, jest wygodnie. Należy jednak nadmienić, że narzekać mogą zbyt wysokie osoby, które mogą mieć problemy z wygodnym ułożeniem nóg. Jak na swoją cenę, zaskakujące jest że wykończenia jak i cały wierzch deski rozdzielczej wykonany jest z twardego plastiku co może budzić mieszane odczucia. Auto posiada automatyczną skrzynie biegów, co pozwala na dynamiczną jazdę w przestrzeniach miejskich. Podsumowując, należy się zastanowić czy w tak wysokiej cenie 68 900 zł, wybór jest opłacalny. W tej samej klasie (przyp. B), znajdziemy zbliżone jakościowo samochody, o znacznie niższej cenie.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. www.lontex.pl/oferta/tachografy Przewóz osób wynajem busów wycieczki
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...