Mazda 6

Wiele osób wybierających Mazdę czyni to kierując się legendarną już niezawodnością dawnych modeli. Jednak jak się okazuje, szóstka nie jest już tak trwała jak niegdysiejsze odmiany.

Mazda 6 w momencie debiutu zapewniła prawdziwy powiew świeżości w nieco, powiedzmy to głośno, nudnawą gamę modelową japońskiego producenta. Auto miało naprawdę ciekawą linię nadwozia, a do zakupu zachęcał również nowatorski design wnętrza.

Podstawowy wróg Mazdy 6 to wszechobecna korozja. Nie dość, że atakuje karoserię, to jeszcze na dodatek często okazuje się, że skorodowane są elementy nośne karoserii. Niestety, często są już one w takim stanie, że ciężko je uratowac przed całkowitym zniszczeniem.

O ile do silników benzynowych nie mamy większych zastrzeżeń (może oprócz tego że raczej kiepsko znoszą instalacje LPG), to w przypadku diesli ostrzegamy – czekają Was wydatki. Nietrwałe podkładki pod wtryskiwaczami czy zapchany smok olejowy – te rzeczy nie brzmią groźnie. Jednak wielu właścicieli Mazdy 6 nieopatrznie zniszczyło silniki w swoich samochodach z powodu usterek tych elementów.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...