Mazda Premacy

Niezbyt popularny w Polsce van okazuje się być całkiem rozsądnym wyborem dla rodzin. Sprawdzimy, czy warto zainteresować się tym modelem Mazdy.

Po pierwsze, pomimo zewnętrznych wymiarów, które sugerowałyby, że jest to kompakt, Premacy jest tak naprawdę autem klasy średniej. Oznacza to, że w środku znajdziemy więcej miejsca niż u bezpośrednich konkurentów. Oparta na płycie podłogowej Mazdy 626 konstrukcja oferuje także możliwość domontowania dodatkowego rzędu siedzeń.

Co z awaryjnością? Podstawowym problemem tej Mazdy jest rdza. Szukając auta używanego niemal na pewno trafimy na takie w którym albo jest już coś do zrobienia, albo takie ze wspawanymi reperaturkami. Dodatkowe koszty w dieslach może przynieść wymiana rozrządu, która wymaga również wymiany pompy wodnej (razem koszt może wynieść nawet 2 tys. złotych). Diesle CITD same w sobie nie są problematyczne, jednak nie tylko ciężko znaleźć dobrego specjalistę od ich obsługi, ale również warto tankować tylko pewne paliwo – znane są z wrażliwości na kiepską ropę.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...