Mercedes C-Klasa

W chwili debiutu protoplasty tego samochodu wiele osób przecierało oczy ze zdumienia. Generacja małego Mercedesa, oznaczona kodem W201 była przez złośliwych nazywana „Baby-Benzem”. Temu autu nikt praktycznie nie wróżył rynkowego sukcesu, skazując je na porażkę. Jak się jednak okazało, eksperci nie mieli racji, bowiem Mercedes dalej idzie w produkcję nie tylko limuzyn, czego dowodem jest zaprezentowana w 1997 klasa A.

Mercedes średniej klasy dla wielu osób wygląda jak mniejsza kopia większych, bardziej luksusowych modeli. W zasadzie tak jest, bowiem auto, jak na Mercedesa oferuje raczej niewielką ilość miejsca, szczególnie dla podróżujących z tyłu. Dodatkowym argumentem przemawiającym przeciwko C-klasie jest niewielka przestrzeń bagażowa – nawet w wersji kombi nie przekracza ona 500 litrów.

Jeśli chodzi o eksploatację Mercedesów C-Klasa typoszeregu W203, to ich głównym problemem okazuje się być….korozja. Niestety, pod koniec dwudziestego i na początku dwudziestego pierwszego stulecia, do głosu w fabryce w Stuttgarcie doszli księgowi, którzy zarządzili oszczędności na materiałach. Rezultaty są oczywiste – widok poważnie skorodowanej C klasy niestety nie należy do rzadkości. Dodatkowo, problemy sprawiać może rozbudowana elektronika – W203 to jedno z tych aut, w którym większość funkcji sterowana jest odgórnie za pomocą elektroniki modułowej.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. auta dostawcze z niemiec
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...