Mercedes CLK

 

Sportowe auto, które wygląda jak stateczny sedan? Jak pokazał przykład Mercedesa, taka strategia może wbrew pozorom przynieść sukces.

 

Opisywany model ujrzał światło dzienne w 1997, kiedy to po raz pierwszy zaprezentowano oparte na ówczesnej E-klasie (typoszereg W210) coupe. Auto, zupełnie jak jego protoplasta, zapewnia niebywały komfort jazdy. Wnętrze wykończone jest bardzo gustownie, a bogate wyposażenie to element spotykany niemal w każdej wersji.
Jaki silnik warto wybrać? Na początek, pewna uwaga do wielbicieli starych, dobrych Mercedesów – jak na auto sportowe z lat 90 przystało, w CLK pierwszej generacji nie montowano silników wysokoprężnych. Zamiast tego mamy do wyboru całą paletę jednostek znanych z pozostałych modeli Mercedesa – o pojemnościach od 2.0 do 5.4 V8. Warto polecić na pewno bazową jednostkę, choć trzeba przyznać, że jej osiągi nie zachwycają (biorąc pod uwagę charakter samochodu). Łakomym kąskiem może być wersja z kompresorem (specjalny rodzaj turbosprężarki), oznaczana jako K, lecz w tym wypadku przerażają koszty naprawy kompresora.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. chicago limousine service Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. https://sprezyny-gazowe.com Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. www.motowynajem.pl
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...