Mercedes Sprinter

Kusi Cię auto z gwiazdą na masce? Sprinter jest jednym z lepszych wyborów dla poszukujących auta dostawczego. Niestety, producent nie wystrzegł się pewnych wpadek.

Przestrzeń ładunkowa auta nie wzbudza żadnych zastrzeżeń. Z pewnością zaspokoi potrzeby nawet wymagających przedsiębiorców. W porównaniu z konkurencją dostawczy Mercedes oferuje dodatkowo wiele wersji nadwoziowych. Możemy na przykład kupić Sprintera w wersji osobowo-towarowej, w wersji pickup, czy nawet chłodnia.

Jedną z największych bolączek „gwiazdy” jest korozja. Niestety, w połowie lat 90 inżynierowie, a raczej księgowi, zdecydowali, że przestaną stosować cynkowanie blach. Skutki tego widać do dziś – w zasadzie ciężko znaleźć Sprintera, który nie byłby skorodowany. Co gorsza, korozja atakuje nie tylko nadwozie, ale również elementy podwozia.

A silniki? Bez żadnych wątpliwości polecamy jednostkę 2.9 TD. To stary diesel, który nie jest wrażliwy na paliwo. Niestety, tego samego nie można powiedzieć o jednostkach CDI, gdzie duże koszty może spowodować remont wtryskiwaczy (nawet 1500 zł/sztuka).

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...