Mercedes Vario

Lekka półciężarówka Mercedesa to prawdziwy wół roboczy. Prosta i niezawodna konstrukcja, która,  pamięta jeszcze lata 90 to prawdziwe atuty, które doceni każdy przedsiębiorca szukający auta do firmy.

Vario to doskonały wybór dla osób jakie potrzebują samochodu zdolnego przewozić cięższe ładunki. Na tzw. pakę bezproblemowo zmieści się kilka palet, a sam samochód legitymuje się naprawdę wysoką ładownością. Dodatkowo, w ofercie znajdują się wersje wzmocnione, które posiadają specjalne zawieszenie oraz wał napędowy, zdolne przenosić wielkie obciążenia.

Jednak największy dostawczak Mercedesa to nie tylko furgon. Dość często w ogłoszeniach o sprzedaży aut używanych znaleźć można oferty sprzedaży wersji bus, wywrotka, czy nawet podwójna kabina (specjalnie dla brygad budowlanych).

Ten model Mercedesa, choć często droższy od konkurencji, wart jest każdej wydanej złotówki. Co prawda ma swoje bolączki. Jedną z nich jest na przykład korozja, która bezlitośnie atakuje nadwozie i konstrukcję pojazdu. Jednak można to przeboleć, biorąc pod uwagę użytkowy charakter samochodu.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. Oblodzone drogi to nie problem. Najlepsza sól drogowa na lód i śnieg!
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...