Mercedes Vito

Jednym z najtańszych sposobów na posiadanie Mercedesa jest zakup jednego z dostawczych modeli tej marki. Vito, czyli mały dostawczak, jest bardzo popularny w naszym kraju.

Dobre kupno produkowanego w Hiszpanii Vito to niestety loteria. Wertując Internet, jak również opierając się na opiniach posiadaczy tego modelu okazuje się, że kupienie Vito przypomina trafienie szóstki w Totolotka. Auto pochodzi z lat, gdy jakość Mercedesa niestety znacznie spadła. Całkiem możliwe, że jedną z przyczyn kiepskiego wykonania dostawczego Mercedesa jest miejsce montażu. Hiszpańska fabryka, położona w mieście Vittoria (stąd zresztą wzięła się nazwa modelu), niestety nie cieszyła się najlepszą opinią w zakresie jakości pracy.

W ramach ciekawostek warto zaznaczyć, że przez pewien czas Mercedesy Vito montowane były w Polsce w fabryce w Jelczu-Laskowicach. Dotyczy to modeli wykonanych w latach 90. Jednak pamiętajmy, że większość egzemplarzy Vito, jakie znajdują się na rynku wtórnym w Polsce pochodzi z zagranicy.

 

Paleta silników Mercedesa jest bogata, lecz warte polecenia są jedynie jednostki diesla o oznaczeniu TD. Jeśli zależy nam na niskich kosztach eksploatacji, to lepiej unikać silników CDI, które mają bardzo wrażliwy układ wtryskowy.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...