Mitsubishi 3000GT

Auto legenda. W naszym kraju ma niemal status kultowego. Jak to się stało, że samochód marki, która nigdy nie była specjalnie popularna w tej części Europy stał się przedmiotem kultu?
Jednym z powodów podziwu wielu osób dla Mitsubishi 3000GT jest fakt, iż ten samochód cechuje niebywale wysoki poziom zaawansowania technicznego. W latach 90, kiedy elektroniczne systemy wspomagające kierowcę wciąż były w umysłach projektantów, inżynierowie Mitsubishi wprowadzali je w życie. Dzięki temu można dziś kupić 3000GT w wersji, jaka ma wszystkie koła skrętne, co pozwala na niebywałe wrażenia podczas jazdy po zakrętach. Jednak to właśnie owe doskonałe właściwości jezdne, w połączeniu z niebywałą mocą silników (najmocniejsze wersje osiągały ponad 300 KM) powodowały, że wiele egzemplarzy tego auta skończyło w przydrożnych rowach.
Jaki model wybrać? Przede wszystkim kierujmy się stanem danego egzemplarza. Nie warto również decydować się na najtańsze propozycje z danego rocznika – zazwyczaj atrakcyjna cena oznacza murowane problemy, a w przypadku tego samochodu bywają one naprawdę trudne i kosztowne do naprawienia.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...