Mitsubishi Lancer Evolution VII

Znakomitym sportowym samochodem osobowym jest Mitsubishi Lancer Evolution VII. Auto ma wygląd bardzo agresywny i cieszy się dużą popularnością, gdyż łączy w sobie auto wyścigowe z osobowym. Można nim śmiało jeździć po torze i osiągać niezłe czasy jak i wziąć rodzinę na niedzielną przejażdżkę lub większe, cotygodniowe zakupy. W środku mamy naprawdę dużo miejsca i tak kierowca jak i pasażerowie będą z chęcią podróżowali tym samochodem. Mitsubishi Lancer Evolution VII zadebiutował w 2001 roku. Posiadał nowe nadwozie oraz dodano nowe i bardzo ciekawe układy sterownicze ACD i AYC, które sterowane były poprzez jeden chip, co pomagało w kierowaniu autem i zapobiegało nadsterowności.  Waga jednak została trochę zwiększona. Najsłynniejszą wersją jest 2.0 GSR o mocy 280 KM (206 kW) przy 6500 obr/min. Do pierwszej setki auto rozpędza się w zaledwie  4,8 sekundy. Prędkość maksymalna to ponad 250km/h, lecz w codziennym użytkowaniu ciężko jest ją osiągnąć. Chcąc się przekonać na własnej skórze o osiągach tego auta najlepiej udać się na tor wyścigowy. Samochód bardzo dobrze trzyma się nawierzchni i posiada bardzo bogate wyposażenie. Dzięki wielu nowoczesnym rozwiązaniom jest bardzo bezpieczny. Zbiornik paliwa jest dość mały bo tylko 48litrów, lecz można się przyzwyczaić do częstych wizyt na stacji, zwłaszcza, że auto spala dość dużo litrów paliwa. Skrzynia biegów jest 5 stopniowa manualna lub automatyczna w zależności od preferencji użytkownika. Auto jest długie na 4445 mm, a szerokie na 1770mm. Jest również dość wysokie bo ma prawie 1,5 metra. Okres produkcji zakończył się w 2003 roku, gdyż wtedy wszedł nowy model oznaczony numerek VIII, w którym poprawiono parę drobiazgów, ale za to cena również jest wyższa. Mimo wszystko każda wersja Mitsubishi Lancer Evolution jest warta swojej ceny.  Samochód bardzo dobrze radzi sobie z jazdą po złej nawierzchni jak lodzie i śniegu.  Jednak ze względu na zły stan polskich dróg przednie amortyzatory szybko ulegają zniszczeniu. Ich wymiana nie jest zbyt tania.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. katalizatory-lubuskie.pl Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. podnośniki koszowe szczecin
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...