Mitsubishi Space Star

Van z Japonii? A właściwie, dlaczego nie!

Samochód co prawda niczym specjalnym nie wyróżnia się na parkingu, lecz nie dla każdego musi to być wada. Jak się okazuje, auto jest dosyć praktyczne, przy jednoczesnym zachowaniu niewielkich kosztów eksploatacji. Do naprawdę innowacyjnych elementów należy na przykład przesuwana tylna kanapa, która pozwala na poszerzanie objętości bagażnika, w zależności od tego, czy bardziej zależy nam na wygodzie pasażerów, czy wielkości przestrzeni bagażowej.
Niestety, bolączką produkowanego w Holandii Space Stara jest korozja. Podstępnie atakuje nawet auta, które nigdy nie były lakierowane po wypadku.

Jaki silnik wybrać? Cóż, pamiętajmy, że Space Star to tak naprawdę zlepek części z różnych modeli. Oznacza to, że ostateczny wybór silnika powinien być uzależniony od dostępności części do niego. Na pewno przestrzegamy przed wyborem 1.8 GDI, która to jednostka bywa bardzo problematyczna. Bezpiecznym wyborem może za to być jednostka 1.3, która skonstruowana została przez Mitsubishi. Mamy trochę mieszane uczucia co do diesla 1.9, który pochodzi z Renault i nie jest wzorem niezawodności.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...