Mycie szyby za 500 zł

Z przyjściem letniego sezonu, na ulicach zaczynają pojawiać się młodociani, którzy próbują dorobić sobie do kieszonkowego poprzez mycie szyb na ulicach. Czasem staje się to uciążliwe, a co ważne, mocno wpływa na bezpieczeństwo na ulicach. Do tego samego doszły władze Dolnego Śląska, problem ten jest znany od dawna, ale nikt nie kwapił się do przeciw działania. Aż do teraz. Służby mundurowe, a dokładniej mowa tutaj o straży miejskiej, postanowiła karać osoby myjące szyby na skrzyżowaniach. Tak teraz przy większości skrzyżowań w Dolnym Śląsku, widać służby mundurowe, gotowe do wystawienia stosownego mandatu. Mandat opiewa na kwotę aż 500 zł, co potrafi bardzo zniechęcić do mycia szyb i narzucania się kierowcą. Według informacji dostarczonych przez straż miejską, jak dotąd, ukaranych zostało dziewięć osób, na kwotę 4500 zł. Dodatkowo apelują do kierowców, aby Ci nie płacili osobą która myją nam szyby. Działanie to ma na celu zapewnienie większej płynności na drogach, jak i zwiększenia bezpieczeństwa.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...