Na wakacje bez bramek i korków

Nie, osoby które zastanawiają się czy ten nazwa to żart, odpowiem raz jeszcze, nie. Zgodnie z planami rządu, na wakacje pojedziemy bez opłat na bramkach, oraz jak zapewnia nas rząd, bez długich godzinnych kolejek i korków. Gdzie w tym wszystkim haczyk? Co ciekawe, nie ma żadnego haczyka. Jednak bez opłat pojedziemy tylko autostradą A1 na odcinku Gdańsk – Toruń. Wedle zapewnień Premier, rozwiązania związane z bramkami oraz korkami, mają wejść w życie z początkiem weekendu, a dokładniej mowa tutaj o piątku 26.06 od godziny 16, a potrwać ma do końca wakacji w każdy weekend wakacyjny. Bramki będą otwarte w każdy piątek od godziny 16, a w sobotę i niedzielę, otwarte zostaną od godziny 7 do 22:30. Ma to pomóc w rozładowaniu korków na autostradach przy bramkach. Rząd przeznaczył na to 50 milionów złotych, w celu pokrycia strat związanych z brakiem opłat na bramkach.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...