Następcy „froga”

Coraz więcej słyszy sie o podnoszeniu kar za szybką jazdę, za jazdę na podwójnym gazie. Jednak czasem zastanawiamy się czy to wszystko działa, według zapewnień policji i statystyk, widać znaczną poprawę. Są jednak wyjątki. Takim wyjątkiem był mężczyzna którą drogą S-2, przekroczył dozwoloną prędkość aż o 124 km/h. Próbował on swoim Mitsubishi uniknąć kontroli drogowej i uciec przed policją, jadąc 224 km/h po zatłoczonych drogach. Mężczyzna ignorował wszystkie wezwania do zatrzymania, łamiąc przy tym wiele przepisów. Pościg trwał kilka kilometrów w godzinach szczytu, nie muszę chyba wspominać że kierowca nie stosował się do znaków drogowych oraz sygnalizacji świetlnej, kilka razy będąc bliski spowodowania wypadku drogowego. Co ciekawie, sam kierowca nie miał uprawnień do kierowania pojazdem. Warto tutaj zastanowić się, czy naprawdę wzrost kar wpływa na decyzję podjęte przez kierowców. Czy jednak lepiej edukować przyszłych kierowców o następstwach takich decyzji?

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. golf 3 silniki benzynowe
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...