Niebezpieczne autostrady

Kto z nas nie narzekał na innych kierowców? Zakładam że grupa rąk podniesionych w górze będzie znikoma. Dużo swego czasu mówi się o bezpieczeństwie na drodze, nie sposób więc nie wspomnieć na autostradzie, na której mimo iż samych wypadków jest bardzo mało, bo blisko 3% wszystkich wypadków w ubiegłym roku. Jednak trzeba wziąć pod uwagę że wypadki na autostradzie są znacznie bardziej niebezpieczne niżeli wypadki na zwykłych drogach, gdyż dochodzi do tego bardzo duża prędkość, a wypadki kończą się z reguły tragicznie. Czemu do tego dochodzi? Wbrew pozorom nie chodzi tutaj o nadmierną prędkość, zakłada się że winę ponoszą tutaj nasze nawyki z jazdy po lokalnych drogach. Często spotykanym jest między innymi zajeżdżanie drogi innym uczestnikom ruchu, trzymanie się zbyt blisko innych kierowców, a przy prędkości 140 km/h, jest to bardzo niebezpieczne i może zakończyć się tragicznie. Należy unikać zatrzymywania się, czy robienia sobie krótkich postojów. Co warto wspomnieć? Zbyt wolna jazda, tak, ona również jest przyczyną wypadków na autostradach.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...