Nieuczciwi mechanicy

Kiedyś na każdy samochód przychodzi taki moment, że konieczna okazuje się wizyta w warsztacie samochodowym. Mimo największej dbałości o części, zawsze nadchodzi moment, w którym auto zaczyna odmawiać nam posłuszeństwa i stajemy przed wyborem. Czy powinniśmy skorzystać z autoryzowanego serwisu, a może wybrać tańszą opcje i skorzystać z nieautoryzowanego serwisu samochodowego. Sami kierowcy kilkuletnich samochodów, bardzo unikają pierwszych salonów, ponieważ odstrasza ich bardzo wysoka cena za naprawę najdrobniejszego podzespołu. Należy jednak pamiętać, że możemy trafić w salonach nieautoryzowanych, na specjalistów, którzy pozwolą sobie na zawyżenie kosztów naprawy, stosowanie zamienników w częściach oryginalnych, czy też doliczeniu kosztów które w rzeczywistości nie występują. Serwisy nieautoryzowane doliczają do części zamiennych marżę, jednak problem pojawia się, gdy zostaje ona doliczona nawet w granicach 100%. Dodatkowo do nieuczciwych poczynań części mechaników, doliczyć możemy wymianę obiecanych oryginalnych części, na znacznie tańsze zamienniki.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...