Nissan 350Z

Produkowany w Japonii Nissan 350Z jest bardzo szybkim, a zarazem tanim autem. Ten sportowy samochód występuje w wersach coupe oraz roadster. Po raz pierwszy wszedł na rynek w sierpniu 2002 roku. Według wielu magazynów, jest to jeden z najlepszych aut. Posiada napęd na tylne koła, skrzynie biegów ręczną, sześciobiegową lub automatyczną. Pojemność bagażnika to 235 litrów ale czego można oczekiwać po samochodzie przeznaczonym do ostrej jazdy. Na pewno nie nada się od dla rodziny, gdyż jest dwudrzwiowe i dość ciasne. W środku nie jest tak wygodnie jak w autach typu sedan. W zależności od rocznika prezentują różne osiągi. Mimo wszystko prawie wszystkie wersje mają 300KM a prędkość do setki osiągają w przeciągu 5,8 sekundy. Prędkość maksymalna to 250km/h. Moim zdaniem jest to idealne auta dla młodego kierowcy, który nie musi przewozić nigdzie żony z dziećmi, a może poszaleć na torze lub zaszpanować przed znajomymi. Jedynie problemem może być to, iż auto jest bardzo zrywne i trzeba uważać przyspieszając na zakrętach. Opony to przód-tył: 225-245/45 R18. Szerokość/wysokość: 181,5cm/132,5cm, a długie jest na 431,5cm i posiada rozstaw osi 265 cm. Jak widać po wymiarach, jest to małe auto, ale takim łatwiej przebijać się po ciasnych miastach i parkingach. Pojemność zbiornika paliwa to 80 litrów, a spalanie prezentuje się niezbyt dobrze. Na co dzień do pracy się nie nadaje, chyba, że ktoś naprawdę ma dużo pieniędzy i może wydać dużo na paliwo. Nissan 350Z jest bardzo dokładnie wykonane i wypady do serwisu z usterkami zdarzają się bardzo rzadko, lecz jeśli już będą, to do najtańszych nie należą. Dobrą rzęczą jest to, iż starsze wersje można nabyć już za około 40 tysięcy. Jak na takie przyspieszenie i moc jest to idealna opcja.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...