Nissan Almera Tino

Japońska firma nigdy nie była potentatem w dziedzinie produkcji aut rodzinnych typu van. Jednak w 2001 roku Japończycy postanowili zaatakować ten segment skonstruowanym na bazie Nissana Almera autem o wdzięcznej nazwie Tino.

Trzeba przyznać, że patrząc na wygląd zewnętrzny Tino jest całkiem przyjemne. Mimo upływu lat, jego karoseria wciąż wygląda świeżo. We wnętrzu królują okrągłości, które wprowadzają podróżnych w dobry nastrój. Pewne zastrzeżenia może wprawdzie wywoływać czytelność deski rozdzielczej, lecz to również kwestia gustu.

Jeśli jednak ktoś oczekuje legendarnej japońskiej niezawodności od Nissana Almera Tino, może się srogo zawieść. Począwszy od niedoróbek w wykonaniu, jak na przykład pękające chłodnice czy kiepsko świecące światła przednie, okazuje się, że przeniesienie produkcji do Wielkiej Brytanii nie było najszczęśliwszym posunięciem Japończyków. Dodatkowo, silniki potrafią  problematyczne – w dieslu o pojemności 2,2 litra problemy powoduje pompa wtryskowa, a w dieslu 1.5 obracają się panewki. Z drugiej strony, benzyna 1.8 cierpi na wysokie zużycie oleju. Bezpieczny wybór? Benzyniak 1.5.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. golf 3
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...