Nissan GT-R

Nissan GT-R to dwudrzwiowe auto sportowe od Nissana. Na początku czerwca 2008 na dobre wszedł do sprzedaży i okazał się bardzo dobrym modelem, który zrobił spore zamieszanie wśród sportowych samochodów. Pod koniec 2010 roku auto przeszło dużo zmian w wyglądzie. Samochód posiada wiele wersji wyposażenia. Dostępne wersje to na przykład Nissan GT-R Premium editio, Black Edition, SpecV oraz Egoist. Silnik prezentuje się bardzo dobrze i produkuje moc 480KM przy 6400 obr./min, a po liftingu zwiększona do 530, a następnie do 550 Koni Mechanicznych. Pojemność to 3977cm3 a stopień sprężania 9:1. Skrzynia biegów to GR6 Dual Clutch Transmission i jest to typ dwusprzęgłowej skrzyni biegów. Napęw to 4WD. Przekładnia charakteryzuje się bardzo krótkim czasem przełożenia. Samochód produkowany jest w Japonii. Najnowszy model pochodzący z 2011 osiąga znakomite przyspieszenie, które wynosi 2,8 sekund do setki. Samochód z wyglądu przypomina japoński charakter, który cechuje się pozaginaną blachą tworząc wloty powietrza. Maska jest długa i szeroka. Całe auto również jest dość długie, gdyż ma prawie 4,7 metra. Spalanie wynosi bardzo dużo, ale to już tak jest w samochodach sportowych. Samochód oferuje niezbyt wygodą jazdę, ale w tego rodzaju samochodzie chodzi przede wszystkim o szybkość i adrenalinę, a to można dostać. Jednak aby kupić ten samochód trzeba wydać ponad kilkaset tysięcy złotych.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...