Nissan Micra

Japoński producent od lat znany był z produkcji udanych, niezawodnych, lecz nieco nudnawych aut. Modele takie jak Sunny czy Primera P10 na trwałe zapisały się w świadomości osób szukających po prostu dobrego auta. Nie inaczej było z miejską Micrą, która zaskakiwała swoją niezawodnością, jednak na parkingu nie wyróżniała się niczym.

Pewna zmiana nastąpiła w 2002, kiedy na rynku pojawiła się kolejna generacja małego Nissana. Opracowana wspólnie z Renault trzecia generacja Micry to absolutna odskocznia od tego, co znaliśmy wcześniej. Auto ma finezyjne, okrągłe kształty, przez co bardziej przypomina „francuzy” niż auta z kraju kwitnącej wiśni.

Niestety, dla miłośników niezawodności Nissana mamy kiepskie wieści. Współpraca z francuską firmą odbiła się czkawką dla jakości aut japońskiego producenta. Na całe szczęście, nie oznacza to, że Micra III generacji cierpi na jakieś poważne niedomagania. Niemniej jednak producent nie ustrzegł się kilku wpadek jakościowych, takich jak chociażby problemy z klapą bagażnika czy też pękające prowadnice foteli. Dodatkowo, stosunkowo awaryjna okazuje się bezstopniowa przekładnia CVT montowana w niektórych wersjach.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...