Nissan NV2000

 

Czy warto zainteresować się dostawczakiem japońskiego producenta? Sprawdzimy to!

 

Na początku warto zaznaczyć, że jeśli jesteśmy fanami aut z kraju kwitnącej wiśni, możemy srogo się zawieść, bowiem NV2000 to tak naprawdę konstrukcja francuska. Jeśli zagłębimy się w szczegóły techniczne, okaże się, że geny dostawczego Nissana znajdziemy także w Renault Clio.

 

Jeśli chodzi o walory użytkowe, które przecież są jednym z kluczowych aspektów przy zakupie auta dostawczego, Nissan jest dosyć praktyczny. Dzięki pudełkowatemu nadwoziu, mamy do dyspozycji naprawdę obszerny luk bagażowy. Dodatkowo, inżynierowie Nissana wzięli pod uwagę manewry w mieście i dobudowali praktyczne boczne drzwi, które ułatwiają załadunek.

 

A co z paletą silników? Do dyspozycji mamy dobrze znane z modeli Renault jednostki 1.6 (benzynowe) oraz 1.5 DCI. Jeśli chodzi o benzyniaka, to nie mamy większych zastrzeżeń. To trwała, znana od wielu lat jednostka, która na dodatek całkiem nieźle znosi LPG. Z kolei 1.5 DCI kusi mikroskopijnym zużyciem paliwa, lecz może cierpieć na kosztowne bolączki (np. wtryskiwacze)

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. hyundai i30n test Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. łóżka dla dzieci Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. http://kursy-udt.firmahq.pl/szkolenia/podesty-ruchome/ Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. uprawnienia sep
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...