Nissan Serena

Produkowany w latach 90 dostawczy Nissan to dosyć rzadki widok na naszych drogach. Z jakiegoś powodu Polacy wolą auta produkcji niemieckiej czy francuskiej.

Zawarcie auta osobowego w rankingu aut dostawczych może dziwić. Jednak w momencie debiutu produkowane w Hiszpanii auto zadziwiało swoją praktycznością. Auto było dość wysokie i wąskie, co, jak na europejskie standardy, było ewenementem. Dzięki temu, jego wnętrze można niemal dowolnie konfigurować. Nie tylko możemy złożyć czy wyjąć fotele, lecz również w razie potrzeby można je obrócić. Przestrzeń ładunkowa, jaka powstanie po wyjęciu siedzeń, przebije niejednego dostawczaka. Ciekawostka: fotele można wozić w aucie – na ściankach bocznych są specjalne wieszaki.

Podstawową wadą Nissana jest kiepskie wyciszenie. Ze względu na oszczędność miejsca, silnik umieszczono…pod siedzeniem kierowcy. Oznacza to, niestety, sporą ilość wibracji przenoszoną do kabiny. Z kolei pod maską znajdziemy zupełnie podstawowe elementy, jak bagnet olejowy czy wlew płynu do spryskiwaczy.

Silniki nie mają poważniejszych bolączek, lecz nie zapewniają też właściwie żadnej dynamiki. Choć może to i dobrze – przy tak wysoko położonym środku ciężkości oraz tylnym napędzie nadmiar mocy mógłby być niebezpieczny.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...