Nowe logo VW

Chyba nikomu nie trzeba przedstawić loga firmy Volkswagen, jest ono znane zarówno miłośnikom motoryzacji, jak i zwykłym niedzielnym kierowcom, tak jak i ich znany wszystkim slogan „das auto” powstały w 2000 roku. Jednak firma postanowiła zmienić swoje logo. Pierwszy raz nowe logo zostało wykorzystane w samochodzie z najnowszej generacji Golfów – wtedy jednak nie zostało ono zapowiedziane, a sama firma nie komentowała tego ruchu. Dziś jednak wiadomo że firma postanowiła „zmienić” swoje logo, a właściwie wprowadzić drobne zmiany, takie jak dodatkowe odbicia, cieniowania czy zmiana kroju liter. Całość prezentuje się naprawdę ciekawie, a samo logo jest znacznie odświeżone. Volkswagen planuje stopniowo wprowadzać nowe logo do wszystkich z swoich najnowszych modeli samochodów. Za nowe logo odpowiada firma MetaDesign. Wszystkie zmiany mają być wprowadzone na przełomie czerwca i lipca. Prezentuje się ono teraz znacznie nowocześniej.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. foteliki samochodowe
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...