Nowy Land Rover

Producenci samochodów zmuszeni są obecnie do projektowania samochodów, które trafią w jak największą grupę ludzi, zmusza to ich do wyznaczania nowych granic w wzornictwie i wyższych standardów. Tą samą drogą postanowił pójść Land Rover, który za cel ustanowił stworzenie samochodu, który będzie godny samej Królowej Elżbiety II. Mowa tutaj o nowej wersji, która oparta zostanie na Hybrid LWB. Jak na razie nie znamy zbyt wiele szczegółów na temat samego auta, ale za przygotowanie odpowiedzialny będzie Land Rover Designe, który jest jednym z działów marki Jaguar. Wszystkie inne informacje to obecnie spekulacje i można traktować je z przymrużeniem oka i oczekiwać na potwierdzone informację od samych producentów. Samochód na którym bazować będzie nowy model, napędzany był wysokoprężną jednostką 3.0 – SD, który wraz z silnikiem elektrycznym, pozwalał uzyskać 340 KM.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...