Nowy, lepszy Lexus

Być może osobą, które zainteresowane są ofertą Lexusów, obiło się o uszy wprowadzenie nowego modelu silnika do Lexusa IS200t. Samochód ten może być znany, gdyż znajdował się on już w ofercie koncernu Lexus. Firma jednak postanowiła nie co odświeżyć ten właśnie model i zaprezentować nowe modele pojazdu, tak też do sprzedaży trafią modele Lexusa IS200t z zmienioną jednostką napędową, która pozwoli na osiągnięcie blisko 245 KM. Taka konfiguracja samochodu w połączeniu z ośmiobiegowym automacie, pozwala na osiągnięcie setki w przeciągu siedmiu sekund, średnio w trakcie testów, auto spala 7 litrów na 100 km. Nie jest to więc najgorszy wynik, a wręcz plasujący się w czołówce, wśród oszczędnych samochodów. Dodatkowo auto zostanie wyposażone w dodatkową gamę felg do wyboru, a nowi klienci, zyskają do wyboru dodatkowe kolory auta do wyboru. Nie znamy jeszcze dokładniej ceny, oraz daty trafienia tego modelu do sprzedaży, szacuje się że pojawi się ono zaraz po wakacjach.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...