Nowy quad yamahy na horyzoncie

Wakacje możemy uznać za rozpoczęte, to idealny okres dla motocyklistów, ale nie tylko, na wyznaczonych do tego miejscach pojawiają się osoby lubujące się w jeździe na quadach. Grupa odbiorców właśnie tego typu pojazdów staje się coraz szersza i szuka nowości na rynku, dostrzegł to koncern Yamahy i postanowił skupić się na tej grupie docelowej, czyli amatorach pragnących wypoczynku w plenerze, ale jednocześnie będzie mógł trafić do osób, które poszukują sprzętu zdolnego poradzić sobie przy pracy w gospodarstwie rolnym i zakładach przemysłowych. Mowa tutaj o Yamaha Grizzly 700 EPS; wersja 2016 czerpie wiele z swojego poprzednika, chodzi tutaj dokładniej o nadwozie, które jednak zostało wzmocnione. Zwiększona została również ładowność quada. Jednostką napędową tego quada jest silnik o pojemności 708 cm3. Postanowiono również nie co odświeżyć wygląd, zmieniając kanapę, halogeny i reflektory. Nowa wersja quada, powinna trafić do salonów już na początku września tego roku.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...