Nowy sposób na kontrolę kierowców

Obecnie stosowane sposoby zmierzające ku dyscyplinowaniu sposobów średnio spełniają swoje zadanie, tak też pojawiają się nowe sposoby. Jednym z nich jest odcinkowy pomiar prędkości, był on testowany w kilku miejscach. Jednak w niedługim czasie kończy się okres testowy i blisko 29 takich odcinków drogi będzie kontrolowane. Wstępnie zakłada się, że pojawi się ich właśnie taka liczba na terenie całej Polski, nie ujawniono jednak jeszcze gdzie pojawią się wspomniane wcześniej urządzenia pozwalające na dokładniejsze określenie prędkości pojazdu, niżeli obecnie używane fotoradary pozwalające na lepszy pomiar. System ma za zadanie mierzenia danego odcinka trasy, oraz czasu który kierowca potrzebował do pokonania go. Urządzenie zapamiętuje pojazd który wjeżdża w strefę pomiaru i rejestruje kiedy z niej wyjeżdża. Jeżeli średnia prędkość będzie zbyt wysoka, urządzenie odnotuje to i wyśle dane do Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. katalizatory wola
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...