Opel Calibra

Piękny samochód, który w pewnym momencie zyskał status uwielbionego przez amatorów kiepskiego tuningu. Znalezienie oryginalnej Calibry, która w dodatku byłaby jeszcze w miarę dobrym stanie przypomina szukanie przysłowiowej igły w stogu siana.

Oparte na modelu Vectra A auto po raz pierwszy zostało zaprezentowane pod koniec lat 80. Jak na tamte czasy z pewnością sporą niespodzianką był jego wygląd. Stylowy design Calibry przykuwa wzrok nawet dziś, mimo że od premiery minęło grubo ponad dwie dekady! Podobnie jak rozwiązania w rodzaju drzwi, które nie posiadały ramek na szybach. Z kolei wnętrze oferuje całkiem sporo miejsca – bez kozery można stwierdzić, że całkiem komfortowo podróżować w nim będą nawet 4 dorosłe osoby.

Jaką wersję wybrać? Cóż, ze względu na wiek i ogólne wyeksploatowanie większości egzemplarzy, warto jedynie zasugerować próbę wyszukania jak najmniej zużytego egzemplarza. Jeśli jednak na taki trafimy, a szczególnie w wersji z jednostką V6, możemy kupować bez zastanowienia. Auto jest wystarczająco żwawe, a swój doskonały wygląd zachowa jeszcze przez wiele lat.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. https://dokasacji.pl/zlomowanie-samochodu-w-auto-zlomach-woj-malopolskie-kasacja-aut
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...