Opel Combo

Auto opracowane na bazie Opla Corsy C jest szczególnie popularne we flotach. Na ulicach polskich miast mnóstwo jest Combo w ciemnym granatowym kolorze. Czy warto się nim bliżej zainteresować?

Model Combo, opracowany przy współpracy GM i Fiata, na pewno nie jest arcydziełem sztuki designerskiej. Auto wygląda jak pudełko, dzięki czemu jednak jest wyjątkowo praktyczne. Ogromne lusterka bardzo ułatwiają orientowanie się w mieście. Sam środek Combo niestety nie posiada zbyt wielu schowków, choć na uwagę z pewnością zasługuje obszerna półka nad głowami pasażerów przedniego rzędu.
Awaryjność? Jak już wspomnieliśmy, Combo to tak naprawdę Corsa C, więc z większością części nie ma problemu. Dodatkowo, jak na auto klasy B przystało, ich ceny są naprawdę niskie. Jeśli chodzi o silniki, zdecydowanie radzimy unikać diesla 1.7 DTI produkcji Isuzu. Jednostka cierpi na poważne problemy z pompą wtryskową, która może zawieść w każdej chwili. Z kolei pochodząca od Fiata jednostka 1.3 CDTI zmaga się z awariami wtryskiwaczy i jest generalnie dosyć ospała. Ciekawym wyborem za to może być benzyniak 1.4 16v, znany na przykład z Astry II.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. dealer bmw x3 mazowieckie
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...